Tescoma Delícia Silicone vysoká bábovka 24cm

• je skladná
    • -

to samé, co jsem uvedla výše

• , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Vždy se bábovka 100%-ně vyklopí celá.
    • Žádné.

Beza pomocní při pečení.

• Skvěle se vyklápí
    • Horší manipulace při vkládání do trouby - musíte použít obě ruce :-)

Dobrý výrobek

Materiál
silikonové
Barva
červená
Určení
na bábovky

Formy na pečení DELÍCIA Silicone jsou vynikající pro přípravu sladkých i slaných pokrmů, nepřipalují a lze je snadno vyklopit. Formy jsou skladné, snadno se čistí, jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230° C. Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. 5 roků záruka.

3zákazníci nedoporučují produkt

• nemusí se vysypávat moukou
    • dobře se myje
    • je skladná
    • -

to samé, co jsem uvedla výše

• , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Vždy se bábovka 100%-ně vyklopí celá.
    • Žádné.

Beza pomocní při pečení.

• zatím jsem na nic nepřišel
    • Všechno. Nerozumím tomu, že se ostatním z této formy bábovka svěle vyklápí??? Zatím jsem pekl 4 bábovky a všechny skončily při vyklopení katastrofou!!!! Při poslední jsem formu ze zoufalství vymazal a vysypal krupicí a taky katasrtrofa :( Forma navíc nedrží tak dobře tvar jako klasická. Je s ní špatná manipulace.
    • Určitě půjdu reklamovat!!!

asi dělám něco špatně.

• Skvěle se vyklápí
    • Horší manipulace při vkládání do trouby - musíte použít obě ruce :-)

Dobrý výrobek

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Nemusí se vymazávat a vysypávat forma.
    • Lze mít v myčce nádobí.
    • Krásně drží i na roštu trouby (není třeba pod formu dávat plech).
    • Zatím nic.

Forma splnila moje očekávání.

• NIC
    • Souhlasím, lepí jako hrom
    • Vymazala jsem a stejně lepila
    • Vymazala jsem i podruhé a stejně pořád lepí (v myčce jsem nemyla a myju pouze v horké vodě)
    • Není to má první silikonová forma, ale tato je bezesporu za tu cenu PŘÍŠERNÁ
    • Už nic z Tescomy, co jsem tam koupila, to stálo za ...

Hrůza, děs... příšernější formu jsem v ruce neměla...mělo mě varovat již vroubkované provedení

• lepí

zkušenosti se silikonem dobré, tato bábovka však lepí

spokojenost

• , zakoupeno v tescoma.cz

• překvapivě snadno se vyklápí
    • snadná údržba
    • rychlé pečení
    • dostupnost v různých barvách
    • mytí v myčce

dlouho jsem nad touto novinkou přemýšlela, byla jsem skeptická a nedůvěřivá, ale teď jsem nadšená a můžu jenom doporučit!

• , zakoupeno v e Tescoma

• Nevyzkoušela jsem - věnovala jsem jako dárek.