Orion forma silikon babovka 26cm

• , zakoupeno v Alza.cz

• funguje,tak jak má

Doporučuji.

• , zakoupeno v 4home.cz

Velikost akorát, nemusí se vymazávat, na olejovou bábovku perfektní, zvykla jsem si na ni tak, že jsem si musela objednat ještě jednu a pak ještě trochu menší, takže teď můžu bábovkovat jak se mi zachce. U nás v rodině milují bábovky :-) Dobře se umývá a drží tvar, můžete ji zmačkat jak chcete, stejně z ní pak je krásná bábovková forma

Materiál
silikonové
Barva
hnědá

Upečte si bábovku ve formě z odolného silikonu. Forma na bábovku ze silikonu je lehká a skladná. Vnitřní povrch zůstává po správné péči nepřilnavý, těsto se k němu nepřipéká a upečenou bábovku snadno vyklopíte. Forma je odolná teplotám od -40 °C do 220 °C. Rozměry: průměr 26 cm, výška 10 cm. Doporučení mistrů cukrářů na údržbu: silikonové formy by se neměly mýt v myčce. Saponát způsobuje jejich přílišné odmaštění a tím by se mohlo těsto k formě připékat. Silikon vždy myjte pod tekoucí vodou, bez agresívních odmašťovacích prostředků (nedoporučuje se ani jar). Na povrchu tak zůstane jemný mastný film, který zajišťuje nepřilnavost. Silikonová forma se nevymazává ani nevysypává. Chcete-li mít jistotu, můžete formu vytřít olejem nebo kouskem másla. Upečenou bábovku nechte nejprve zchladnout a teprve poté ji vyklopte. Ještě před vyklopením můžete formu lehce uvolnit, aby šlo vyklápění lehce. Tak se vám podaří bábovku formu „svléknout“. Bábovku ve formě pečte na plechu. Silikon totiž není stabilní a chvěje se. Pokud byste bábovku položili přímo na rošt, mohlo by se stát, že ji z trouby vytáhnete zdeformovanou. Formu si postavte na plech už v okamžiku, kdy se do ní chystáte nalévat těsto. Snadněji plech i s formou dopravíte do předehřáté trouby.• Silikonová forma• Lehká a skladná• Těsto se nepřipéká• Odolná teplotám od -40 °C do 220 °C• Ruční mytí bez agresívních odmašťovacích prostředků

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč96 % • 85 913 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

• funguje,tak jak má

Doporučuji.

• , zakoupeno v 4home.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Spokojenost, dobrá cena.

• , zakoupeno v 4home.cz

jeste jsem v ni nepekla, ale vypada dobre

• , zakoupeno v 4home.cz

• je skladná, nepřekáží, dobře se myje
    • úplně bez vymazání to nejde
  • , zakoupeno v 4home.cz

Zkusila jsem prvně a veliká spokojenost, bábovka má krásný pravidelný tvar, ať naleju těsta kolik chci, je vždy nádherná, nikde se nic nepřipéká a dobře se s ní manipuluje, za mě veliká spokojenost, vůbec se nemusí vymazávat tukem a moukou

výborná

Super