Ibili forma 4 bagety 38x33cm

kovové
Určení
na bagety

• , zakoupeno v VseNaVareni.cz

• Bagety jsou pěkně upečené že všech stran.

Forma je úžasná a navíc jsem ji ani v kamenném obchodě neviděla.

Já jsem spojená

• , zakoupeno v OzdobDort.cz

• Nepřilnavý povrch,4 plochy na bagety,děrovaný povrch.

Materiál
kovové
Určení
na bagety

Originální forma na jednoduché upečení 4 baget má rozměr 33 x 38 centimetrů. Kovový základ je potažený nepřilnavou vrstvou a speciální perforování zajišťuje zlatavou a křupavou kůrku. Forma na pečení baget snese bez problémů teploty až do 230° Celsia v horkovzdušné plynové nebo elektrické troubě. Nedoporučujeme mytí v myčce nádobí, ale vzhledem k použitému materiálu je i mytí v ruce velmi snadné. Tento pečící plech na bagety můžeme vřele doporučit.

Nechali jsme pro vás otestovat foodblogerem:

Formu-pečící plech na bagety můžu jen doporučit. Pracuje se mi s ním moc dobře, hlavní výhodou je to, že si bagety udrží svůj tvar a těsto přitom může být i trochu volnější. Povrch je nepřilnavý, není třeba ho ničím potírat. Další nespornou výhodou je to, že plech je perforovaný a bagety jsou po celém povrchu dobře a stejnoměrně upečeny a jsou krásně křupavé. Na plechu peču různé druhy baget, podle toho, k čemu je budu podávat. Ještě jsem se ale nezklamala. Ty bez tuku, jsou určeny ke konzumaci v den pečení a ty, kde se do těsta přidává tuk nebo škvarky, jsou vláčné i na druhý den.

M.F.

• , zakoupeno v VseNaVareni.cz

• Bagety jsou pěkně upečené že všech stran.

Forma je úžasná a navíc jsem ji ani v kamenném obchodě neviděla.

Já jsem spojená

• , zakoupeno v OzdobDort.cz

• Nepřilnavý povrch,4 plochy na bagety,děrovaný povrch.
  • , zakoupeno v Cukraření CZ

• kvalitní materiál
    • bagety se velmi dobře upekly i díky perforaci formy
    • nebylo nutné formu vymazat
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• funguje bezvadně, skvělé na pečení domácích baget
    • není nutné používat pečící papír
    • přesně na jednu dávku - čtyři bagety
    • není ani nutné podkládat dalším plechem

praktické a funkční

• , zakoupeno v VseNaVareni.cz

Plech je super, trochu tenčí než jsem si představovala, ale bagety se upekli hezky,
    jsou lepší než z obchodu.

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Jsem Max spokojená, ve formě se pečou bagety skvěle bez nutnosti vymazávani formy aj. Jsem velmi spokojená,doporucuju..

Super pečení baget

• 100% nepřilnavý povrch
    • není třeba formu vymazávat tukem
    • snadná údržba

Forma je senzační a předčila moje očekávání. Přestože bagety ve formě kynuly, vůbec se při pečení nepřilepily. Vřele doporučuji.